Львів відвідає Святійший Патріарх Київській і всієї Руси-України Філарет (Програма)

patriarkh12-14 вересня 2014 року на запрошення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія Львівську єпархію з Першосвятительським візитом відвідає Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Офіційна програма візиту

12 вересня 2014 року, п’ятниця

16:00 – зустріч Святійшого Патріарха Філарета у м. Львові

13 вересня 2014 року, субота

10:00 – у день Покладення поясу Пресвятої Богородиці Святійший Патріарх Філарет звершить Божественну Літургію на цілющому джерелі присілка Заглина, с. Монастирець, Жовківського р-ну, – місці чудесного явлення Пресвятої Богородиці. Його Святості співслужитиме собор ієрархів, а також духовенство єпархії

18:00 – Святійший Патріарх Філарет звершить Всенічне бдіння у Покровському кафедральному соборі. Його Святості співслужитиме собор ієрархів, а також духовенство єпархії (м. Львів, вул. Грушевського, 2)

14 вересня 2014 року, неділя

10:00 – у неділю 14-ту після П’ятидесятниці, церковне новоліття, Святійший Патріарх Філарет відвідає Пустомитівське благочиння і звершить чин великого освячення храму на честь першоверховних апостолів Петра і Павла у с. Давидові і першу Божественну Літругію в новоосвяченому храмі. Його Святості співслужитиме собор ієрархів, а також духовенство єпархії

15:00 – Святійший Патріарх Філарет відбуде до м. Києва

До уваги вірян: участь у Патріарших богослужіннях можуть взяти всі бажаючі. До цілющого джерела присілка Заглина організовується всенародна проща. За детальнішою інформацією можна звертатись до настоятелів храмів Київського Патріархату, до контактних осіб єпархіального паломницького центру “Покров” або безпосередньо до Покровського кафедрального собору (м. Львів. вул. Грушевського, 2)

До уваги представників ЗМІ: перед початком візиту Предстоятеля заплановане проведення прес-конфренції. Дата, час і місце її проведення уточнуються, прохання слідкувати за оновленням інформації.

Контактна інформація для представників ЗМІ:

e-mail: info@gradleva.com

тел.: +38 (093) 416 88 77 (прес-секретар єпархії Лука Карпюк)

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії