«Океан Ельзи» зіграє для львів’ян грандіозний концерт про безмежність

З початком літа, мабуть, усім нам хочеться активно та цікаво проводити свій дорогоцінний час, окрім звичайної діяльності. Саме тому в суботу, 11 червня, на стадіоні «Арена Львів» відбудеться концерт дворічного «Світового туру Океану Ельзи», на якому музиканти презентують свій новий дев’ятий студійний альбом «Без меж». Початок заходу о 20.00 год.

13247851_1237112299662488_1504516487928051216_o_1Не є секретом, що творчість цього гурту доносить нам такі «вічні», але надзвичайно важливі істини як любов, кохання, добро і зло не тільки до свого ближнього, а й до своєї землі.

Зокрема лідер гурту Святослав Вакарчук в одному з інтерв’ю розповів про свою віру в Бога та формат стосунків з Ним: «Бог — це позаформатна суть. Для мене Бог — це щось індивідуальне. Найближчий друг. Не потребую посередників для спілкування з Ним. Хоча, часом потребую співрозмовників, які багато думали про Бога і мали більше часу осмислити Його існування. Часто спілкуюся з отцями різних конфесій, але приходжу до них не як до духівників, а як до мудрих співрозмовників, поділився музикант і зауважив: Не хочу, аби виникало враження, що я надто набожна людина. Це не так. Для мене Бог  це щось дуже індивідуальне й особисте. Але я вважаю, що людям, які часто апелюють до поняття «релігія», ходять до церкви, носять хрестики, святять паску, — їм потрібно глибше замислюватись  над фундаментальними істинами, а не просто виконувати ритуали».

Щодо музичної платівки гурту Святослав Вакарчук запевняє, що альбом «Без меж» можна назвати еклектичним як з музичної точки зору, так і з ліричної, текстової. До нього увійшли романтичні композиції, які мають за основу любовну лірику та декілька пісень, що мають соціальний підтекст.

Робота над новим матеріалом тривала майже півтора роки з деякими перервами. До нього увійшли 11 композицій: «Віддай мені (свою любов)», «Джерело», «Сонце», «Еверест», «Хтось в небо летить», «Осінь» та «Без меж». Чотири пісні стали вже добре відомі слухачам, оскільки протягом року виходили синглами – “Не твоя війна”, “Життя починається знов”, “Мить” та “Не йди”. До речі, вперше за весь час група зняла відео на чотири сингли нового альбому ще до його релізу.

13237739_1046873425383354_6347600451624030134_nАвтор музики та слів пісень нового альбому – Святослав Вакарчук. Також він разом з гітаристом групи Владіміром Опсеніцею та давнім партнером групи Віталієм Телезиним став співпродюсером нової платівки “Океанів”.

Нагадаємо, що “Світовий тур” розпочався в Україні безкоштовним концертом в Маріуполі, далі заплановані виступи в семи містах на найбільших стадіонах країни. У Києві концерт відбудеться 18 червня на НСК “Олімпійський”.

На сьогодні в графіку туру заявлені Латвія, Вірменія, Грузія, Фінляндія, Білорусь та Азербайджан. У планах групи також виступ в Нью-Йорку, Madison Square Garden 4 березня 2017 року, і в Лондоні на Hammersmith Apollo 8 квітня 2017 року. Список країн і міст #OE_WorldTour постійно оновлюється, тому організатори рекомендують слідкувати за оновленнями.

Підготувала Оксана Войтко

Фото та додаткова інформація: www.facebook.com/okeanelzyofficial,
www.okeanelzy.comokeanelzy.com/en/billboard