Остання ніч жовтня: «Halloween» чи «Holyween»?

halloween-eabedc815b128b248dad96deb61ef75d14cda3ad-s900-c85Ще у 2014 році, напередодні святкування Хелловіну, Папа Франциск наголошував на тому, що Диявол – не вигадка, і з ним потрібно посилено боротися в «Божій броні», його не можна недооцінювати.

Франциск описав християнське життя, як безперервну боротьбу з Сатаною, під час своєї проповіді на ранковій Месі у Ватикані ще30 жовтня 2014 року.

«Нинішнє покоління, і багато попередніх поколінь, закликали вірити в те, що Диявол  – це міф: про фігуру, ідеї зла. Але Диявол існує, і ми повинні боротися з ним», – одного разу наголосив очільник Ватикану.

«Ні духовне життя, ні християнське життя неможливе без протистояння спокусам, без одягання Божої броні, що дає нам сили і захищає нас. … Істина – це Божа броня», – із висловлювань Римського Понтифіка.

Крім того, кілька років тому італійський екзорцист, преподобний Альдо Буонаюті, запропонував замінити Хелловін святкуванням Дня всіх християнських святих і перейменувати його в «Holyween».

Він сказав, що занадто багато людей помилково вважають, що Хелловін – це «просто карнавал»; тоді як насправді, зазначив він, все це маскує «потойбічний світ», ґрунтуючись на окультизмі.

«Для послідовників окультизму, 31 жовтня – це сатанинський новий рік», –  сказав він в інтерв’ю італійській газеті «La Nazione». «Це час для залучення новонавернених. І це також час, коли екзорцистам потрібно працювати більше».

Буонаюті є директором Асоціації Товариства Папи Івана XXIII, католицької організації, що бореться з сектами чорної магії і сатанинськими культами, а також бере участь в католицьких навчальних програмах для екзорцистів.

Під час Хелловіну, каже він, спостерігають зростання кількості обрядів чорної магії, осквернення кладовищ, викрадення останків і кісток, обрядів прославлення Сатани і демонічної одержимості.

Автор – Josephine McKenna / ministrimatters.com

Джерело: «ieshua.org».