Отці Оріоністи запрошують на одноденну прощу

14182523_1185152858211029_1044468423_n3 вересня 2016 року відбудеться ІІІ Оріонська деканальна проща, яка пролягатиме за маршрутом Брюховичі-Львів. Початок молитовного паломництва – у парафіяльному храмі  Різдва Богородиці (Брюховичі, вул. Іздрика 2, недалеко від зупинки “Колиба”).  Літургія розпочнеться о 10.00 год. Закінчення маршруту прощі –  у парафіяльній каплиці Отців Оріоністів (Львів, вул. Лінкольна 12), саме тут о 17.00 відбудеться молебень перед чудотворною статуеткою Богородиці.
Нагадаємо, що проща організована Згромадженням Отців Оріоністів спільно із журналом «Скинія», ТУСК «Обнова» та Шевченківським Протопресвітератом.

«Вже втретє запрошуємо молодь та всіх охочих на початок нового навчального року завітати до Богородиці! У парафіяльній каплиці Отців Оріоністів на вул. Лінкольна знаходиться святиня, про яку мало хто знає, – чудотворна статуетка Матері Божого Провидіння. Свого часу, 80 років тому, св. Луїджі Оріоне знайшов її в Буенос- Айресі… викинутою на смітник. Святий почистив її і забрав до себе, де в молитві перед нею отримував різноманітні ласки, а від 2008 року це можуть зробити і мешканці Львова. Тема одноденної прощі – “Від Божого Милосердя до Божого Провидіння” – допоможе нам пригадати події липневого Світового Дня Молоді та довірити всі свої справи в руки Матері Божого Провидіння», – наголосив у коментарі для «Духовної величі Львова» отець Юрій Блажиєвський (Згромадження Отців Оріоністів), головний редактор журналу «Скинія».

Детальніше – у афіші заходу, яку подаємо у причепі.

Запрошуємо долучатись!