П’ять фільмів для перегляду восени

Чим ближче до зими, тим темнішими і холоднішими стають вечори. Саме в такі моменти нестримно хочеться заварити імбирного чаю і переглянути романтичний фільм, в якому зображена тепла осінь у найяскравіших своїх барвах.  Саме про це сьогоднішня наша добірка фільмів!

Приємного перегляду!

1. Останній вересень / The Last September (1999, Ірландія, Британія, Франція)

Отзыв tout_va_bien о фильме «Последний сентябрь»

Англія 20-х років, британська стриманість та бунтарський дух ірландської повстанської армії. Прекрасна осінь та історія кохання дівчини з вищого суспільства і простого англійського солдата.

2. Коли Гаррі зустрів Саллі / When Harry Met Sally (1989, США)

Що носила героїня Мег Раян у фільмі "Коли Гаррі зустрів Саллі" — Зірки — tsn.ua

Осінь в Нью-Йорку, стильний теплий одяг, невимушені діалоги та легкі жарти – ось на чому побудований цей фільм. Це той випадок, коли від осінньої пори року стає справді тепло та затишно. А романтична історія двох людей, котра проходить випробування роками, змусить кожного повірити у долю.

Осінь в Нью-Йорку / Autumn in New York (2000, США)

Кохання, випробування, доля. Так коротко можна описати цей фільм. А також чаруючий осінній Нью-Йорк з його всесвітньо відомим парком у серці міста.

Літературна премія Видавництва книг "Лілія"

4.«Опівночі в Парижі» (реж. Вуді Аллен)
 

Перегляду фільму «Опівночі у Парижі» в Долині Троянд - розклад сеансів у кінотеатрах Черкас | in.ck.ua

Наскрізно паризька історія пригод у часі і кохання із чарівною Маріон Котіяр. До слова, це ще один фільм, у якому головним героєм є письменник. І знімається Едріан Броуді. Трішки магії, фантастики, чарівності, паризьких вуличок… вуаля! І ви захочете самі відвідати місто круасанів та Ейфелевої вежі.

5. Пітер FM

Радіоведуча Маша випадково втрачає свій мобільний телефон, а Максим його знаходить. З цього і починається один з трогательнейших і романтичних фільмів сучасного вітчизняного кінематографа. Картина присмачена милими жартами, чудовими акторами, чарівною музикою і непередаваними краєвидами міста на Неві.