П’ять храмів Львова відзначатимуть престольний празник на Вознесіння Господнє

У четвер, 6 червня, християни східного обряду відзначають одне із 12 головних церковних свят – Вознесіння Господнє. Цей празник завжди припадає у четвер на сороковий день після Христового Воскресіння.

Із текстів Нового Завіту знаємо, що у цей день Ісус Христос з’явився своїм учням в Єрусалимі та звелів чекати на зішестя Святого Духа, потім піднявся з ними на гору Єлеонську, де востаннє благословив і вознісся на небо. Свідками вознесіння Христа були Богородиця та апостоли, про це докладно розповідається в Євангеліях від Марка та Луки і в Діяннях Святих Апостолів.

У Львові п’ять храмів святкують престольний празник у день Вознесіння Господа Нашого Ісуса Христа

Розклади святкових богослужінь

УГКЦ

Храм Вознесіння ГНІХ (вул. Володимира Великого, 10а)
Святкові богослужіння – о 7:30 год., 9:00 год., 11:00 год. – святкове водосвяття

Храм Вознесіння ГНІХ (вул. Широка, 81а)
Святкові богослужіння: 7:00 год. – Святкова Літургія та освячення води, 11:00 год. – урочиста Літургія, 18:00 год. – святкова Літургія, опісля якої відбудеться дитячий концерт.

Храм Вознесіння ГНІХ (вул. Старознесенська, 23)
Святкове Архиєрейське Богослужіння розпочнеться об 11.00 год, яке очолить Преосвященний Владика Михаїл (Колтун). Напередодні, у середу, о 18:00 год., розпочнеться Велика вечірня. 

ПЦУ

Храм Вознесіння Господнього (перехрестя вул. Любінської та вул. Виговського)
Святкове богослужіння розпочнеться о 10:00 год. з водосвяття, об 11:00 год. – Архиєрейська Літургія, яку очолить Митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ Димитрій (Рудюк). У середу, 5 червня, о 17:00 год., розпочнеться Всенічне Богослужіння.

Храм Вознесіння Господнього (вул. Щурата 10 б)
Святкове богослужіння розпочнеться об 11:00 год., опісля – водосвяття і обхід довкола храму.

Редакція сайту «Духовна велич Львова» вітає усіх парафіян та настоятелів з храмовим святом. Бажаємо міцного здоров’я, мужності, незламності духу та віри! Нехай Всевишній Господь укріпляє нас у вірі і надії на вічне життя і своєю перемогою над смертю дарує нам відкуплення гріхів.