П’ять книг про молитву на вервиці

Жовтень – місяць молитви на вервиці. Щоб краще і глибше пізнати і відкрити для себе таємницю вервиці пропонуємо вашій увазі підбірку книг, яка допоможе поринути глибше у світ вервиці.

1. Вервиця з поясненнями для дітей

Радісні, Світлі, Страсні і Славні Таїнства… Знаєте, про що йдеться? Саме так – про молитву на вервиці. У цій книжці автор через коротенькі історії допомагає дитині зрозуміти Таїнства життя Ісуса та Марії, а також показує наскільки вервиця є важливою молитвою для кожної християнської сім’ї. Якщо бажаєте навчитись цієї гарної молитви до небесної Мами – тоді ця книжечка саме для вашої дитини!

 У кожній книжці –  вервиця у подарунок.

2. Вервиця визволення

«Вервиця визволення» — книжка, яку полюбили уже десятки тисяч українців, які молилися і моляться цією могутньою вервицею, отримують численні ласки від Бога і присилають нам свої свідчення. Нове українське видання містить цілковито нові свідчення з цілого світу, а також 15 свідчень з України. Книжка розійшлася по цілому світу більш, ніж трьохмільйонним тиражем, і продовжує змінювати душі, родини, країни, ціле обличчя землі через цю молитву до нашого Господа Ісуса Христа.

3. Секрет Вервиці

Вервиця є однією з найулюбленіших молитов багатьох християн. Папи схвалювали цю молитву, а святі побожно нею молилися. З часом любов до Вервиці лише збільшилася, а численні чуда, які стаються завдяки практиці цієї молитви, свідчать про те, що Богородиця випрошує в Бога ласки для нас, захищає та веде до свого Сина.

У книжці «Секрет Вервиці» автор не тільки описує дивовижні заслуги Вервиці в її походженні і назві, в молитвах, з яких вона складається, в розважаннях над життям і страстями нашого Господа Ісуса Христа, в тих чудах, які Господь виявив через неї, а й дає вказівки як достойно молитися на вервиці. Також у книзі прочитаєте про два способи молитви на Святій Вервиці. Сподіваємося, що читання цієї книги заохотить вас до цієї чудової молитви.

Для кого? Як для тих, хто любить молитву Вервиці, так і для тих, хто сумнівається в силі цієї молитви.

Чому ми вирішили її видати? Ми видали цю книжку, щоб засвідчити про чудеса, які траплялися завдяки молитвам на вервиці.

Родзинка книжки Родзинкою цієї книжки є те, що вона містить численні випадки чудес, які Господь чинив завдяки молитві на вервиці. Також знайдете конкретні практичні поради щодо цієї молитви та пояснення деяких молитов, що складають Вервицю. Книжка написана «у дуже простій і легкодоступній формі» (автор, св. Людовік Марія Гріньйон де Монтфорт), однак це не применшує її глибокого змісту.

News

4. Пізнаймо силу вервиці

У книжці наведено історію святої вервиці, загальні тексти вервиць, вервиці до Отця Небесного, Святого Духа, Ісуса Христа та Пречистої Діви Марії.

Пізнаймо силу вервиці

5. Свята Вервиця – Хосемарія Ескріва

Молитва на вервиці широко поширена у світі. Відомо, що Папа Іван-Павло ІІ особливо практикував такий вид молитви та вважав вервицю могутньою зброєю в руках християнина. Важливою складовою такої молитви є розважання над Таємницями Вервиці.
Святий Хосемарія Ескріва у книжці “Свята вервиця” розкриває секрет подолання монотонності та рутини під час молитви Вервиці та змальовує кожну Таємницю очима віри, допомагаючи увійти в споглядання під час молитви до Марії. У цьому виданні ви не знайдете, як молитися Вервицю, проте до кожної Таємниці автор подає розважання – короткі та проникливі, які обов’язково торкатимуться кожного серця.
Для кого? Для всіх, хто любить молитися Вервицю і особливо розважати над її Таємницями.
Чому ми вирішили її видати? Видавництво “Апостол” пропонує читачам книжку святого Хосемарії Ескріви “Свята вервиця”, адже в ній містяться унікальні роздуми автора над Таємницями Вервиці. А завдяки молитві на вервиці ми через Марію наближаємося до Ісуса.
Родзинка книжки: Чи практикуєте ви молитву Вервиці? А розважати над її таємницями ви любите? Можливо, вам важко молитися Вервицю через те, що на неї потрібно трохи більше часу, ніж на звичні повсякденні молитви? Однак, коли зрозуміємо цінність цієї молитви, то захочемо молитися її знову і знову. Родзинкою книжки “Свята вервиця” є розважання, які неодмінно переведуть наш погляд на Бога і ми все більше захочемо пізнавати Його. Також у книжці автор вказує на корінь духовної посвяти Пресвятій Богородиці і закликає підпорядкувати своє життя Божому плану.
Про автора: Св. Хосемарія Ескріва де Балагуер народився в Барбастро (Північна Іспанія) 9 січня 1925 року. У віці 15 чи 16 років вирішив стати священиком, тому що відчув заклик Бога до цього служіння. А в березні 1925 року став священиком. 2 березня 1928 року Бог дав йому ясне бачення того, що до тих пір він сприймав лише як натяки; і св. Хосемарія Ескріва заснував Опус Деі (по-українськи “Діло Боже”). У результаті, відкривалася нова дорога в Церкві, яка мала заохотити людей усіх соціальних верств до пошуку святості та практикування апостольського служіння через освячення повсякденної праці у світі, не міняючи життєвого стану.