«Пам’ятаймо, що Вифлиємській зірці надає сенсу новонароджений Ісус, а не астрологія», – владика Володимир на початок Різдвяного Посту

У Різдвяному часі присутня символіка світла і зірок. Воно символізує прагнення людини до миру і гармонії. А це може дати лише Бог. Таку думку висловив владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ під час проповіді до вірних в Архикатедральному соборі св. Юра у 25-ту неділю по Зісланню Святого Духа.

«Розпочинаємо Різдвяний піст. Маємо відповідні бажання, очікування чи мрії. Часом не знаємо що в цьому найважливіше і як нам потрібно постити», – зауважив владика Володимир.

За словами архиєрея ми всі потребуємо свята у довгі і темні вечори. У такий непевний час Церква дарує нам свято. На вулицях і магазинах вже задовго до свят відчутна Різдвяна атмосфера. Правда, що Різдвяні свята є дуже популярними. Але не завжди має християнський вимір. Можна готуватися  до свят так, що забути про того, хто ці  свята нам дарує..

«Вифлиємській зірці надає сенс  не астрологія, а новонароджений Ісус. Сьогодні зустрічаємо Ісуса Христа в храмі у Євхаристії. Приймаючи Його матимемо силу любити тих, хто є нашими ближніми, а також себе», – переконаний він.

«Подумаймо що у празнику Різдва є найістотнішим? Щоб у передріздвяному стресі не забути про того, хто дарує нам свята»,- закликав владика Володимир.