Папа Франциск поблагословив українських військових

Перед початком загальної аудієнції сьогодні, 25 травня 2016 року, Папа Франциск, зійшов з панорамного автомобіля, яким він об’їжджав між секторами на площі Святого Петра, вітаючи паломників, і підійшов до групи українських військових.

Святіший Отець привітався з військовиками, що брали участь у військовому паломництві до Люрду, та поблагословив їх. Серед них булі ті, які отримали бойові поранення під час виконання завдань в зоні АТО.

Мова йде про учасників 28-го міжнародного військового паломництва до Марійського відпустового центру у Люрді (Франції), що тривало від 20 до 22 травня на тему «Двері завжди відчинені», а його головним лейтмотивом було Боже милосердя.

Участь у прощі щороку беруть військовослужбовці із різних країн світу, молячись за мир. Від 1996 року до нього приєдналися військовослужбовці та правоохоронці з України. Вже стало традицією, що по завершенні заходів у Франції військові з України приїжджають на зустріч з Папою.

Нагадаємо, цьогоріч від України у прощі беруть участь 133 особи. Наайбільшою за попередні роки є група курсантів та офіцерів зі Львова, із Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, яка налічує 53 осіб. Очолює групу о. Степан Сус, Голова Центру Військового Капеланства та настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла Львівської Архиєпархії УГКЦ.

За матеріалами: risu.org.ua