Папа Франциск про вчорашню ракетну атаку: «Можемо молитися за Україну, кажучи: Поспіши, Господи!»

16 листопада 2022 року відбулася чергова загальна аудієнція у Ватикані. Традиційно Папа Франциск завершив зустріч із паломниками закликом не переставати молитися за Україну. Цієї середи понтифік наголосив на масованих ракетних обстрілах напередодні. Про це повідомляє Vatican News.
 

«З почуттям болю та тривоги я сприйняв новину про нову, ще потужнішу ракетну атаку на Україну, що завдала величезну шкоду багатьом цивільним інфраструктурним об’єктам. Молімося, щоби Господь навернув серця тих, хто досі робить ставку на війну, й аби щодо багатостраждальної України переважило прагнення миру, щоби запобігти будь-якій ескалації та відкрити дорогу до припинення вогню і до діалогу», – сказав Святіший Отець.

Пригадуючи жертв теракту в Стамбулі, Папа додав: «Наша неустанна молитва також підноситься за багатостраждальну Україну: нехай же Господь подасть українцям утіху, стійкість у цих випробуваннях і надію миру» . Завершив Святіший Отець словами: «Можемо молитися за Україну, кажучи: Поспіши, Господи!».