Папа Франциск зустрінеться з прем’єр-міністром України

У четвер, 27 квітня 2023 року, Папа Франциск прийме на аудієнції прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. Про це з посиланням на пресслужбу Ватикану повідомляє Polska Agencja Prasowa.

Прем’єр-міністр стане першим найвищим українським урядовцем, який відвідає Папу від початку повномасштабної війни в Україні. Святіший Отець зустрінеться з ним напередодні своєї Апостольської подорожі до Угорщини.

Війна в Україні та її наслідки, як очікують, стануть однією з головних тем промов і проповідей Папи у Будапешті. Це вперше понтифік відвідає країну, що межує з Україною,  від часу повномасштабного вторгнення. 

Під час недільної зустрічі з паломниками Папа, зокрема, сказав про свій візит до Угорщини: «Це буде також подорож до центру Європи, в яку продовжують вдиратися крижані вітри війни, а масовий рух такої великої кількості людей є нагадуванням про нагальні гуманітарні пролеми».

Раніше також повідомляли, що 26 квітня в штаб-квартирі МЗС Італії в Римі відбудеться двостороння конференція з питань відновлення України.