Парафія Покрови Богородиці УАПЦ розпочала новий навчальний рік у недільній школі

12022456_128321130851613_3461613672232570720_oУ суботу, 12 вересня, розпочався навчальний процес у недільній школі при парафії Покрови Богородиці УАПЦ (вул. Щирецька). Подячний молебень за діточок та їхніх батьків відслужили усі священики парафії. Навчання проводитимуться щосуботи з 15.00 по 17.00 год.

Настоятель храму о. Михайло Садовський прочитав молитву на добрий початок навчального процесу та виголосив повчальне слово до батьків.

“Саме від Вас залежить рівень духовного життя не тільки дітей, але і цілої громади. Те, що ми, священики, можемо посіяти, ви, у сімейному колі, маєте допомагати рости та розвиватися. Адже віра в Бога руйнує усі перепони та допомагає зростати разом із Богом, вивчаючи Святе Писання та дотримуючись Його принципів” – зазначив о. Михайло.

Також настоятель разом зі священиками парафії о. Богданом Манчуром та о. Тарасом Бецелем привітали й викладачів і представили п. Ольгу Бучинську, яка займатиметься вивченням церковного співу.

о. диякон Юрій Федів, звертаючись до дітей, найперше наголосив батькам на їхній відповідальності у результаті навчання та подякував усім за добрий результат попередніх років.

“Ми працюємо усі разом, щоб парафія була живою, щоб на богослужінні було не тільки старше покоління, але і молодь. Те, що наші вихованці приступають часто до Святих Тайн є результатом спільної праці. Діти слідують за словами Спасителя та приймають Христа у свої серця”- зазначив о. Юрій.

За матеріалами: dekanat.lviv.ua