Парафія свщм. Йосафата у Львові відсвяткувала 25-літній ювілей (Фото)

imgp1606У неділю, 11 жовтня, у храмі св. свщм. Йосафата УГКЦ (вул. Замарстинівська, 134) відбулося святкування 25-літнього ювілею парафії. Святкову архиєрейську Літургію очолив владика Богдан (Дзюрах), єпископ курії Верховного Архиєпископа УГКЦ. Співслужили владика Степан (Меньок), Екзарх Донецький, отці-редемптористи з усієї України та запрошені отці м. Львова. Зокрема, були присутні усі колишні адміністратори храму (за винятком о. Петра Мірчука, який зараз здійснює місійне служіння у зоні АТО).

У своєму пастирському слові владика Богдан звернув увагу, що парафіяльне святкування співпадає ще з двома ювілеями: 150-річчям ювілею ікони Матері Божої Неустанної Помочі і початку року Божого Милосердя в Католицькій Церкві.

«Церква, як мати, ніколи не забуває своїх дітей. Вона піклується, допомагає, захищає кожну дитину і молиться за неї постійно» – нагадав владика у зверненні в часі Літургії. Окрім цього, він подякував усім за служіння та активну участь у житті парафії, закликав парафіян надалі сміливо іти на «місійні терени» через власний приклад, вибачився за певні помилки співбратів та попросив про молитву для успішного розвитку парафії.

На завершення Святої Літургії владика Степан (Меньок) поділився спогадами про віднову храму і парафії після радянського часу.

Також у цей день усіх парафіян і прихожан чекав невеличкий солодкий сюрприз та концерт духового оркестру “Львівські фанфари”.

За матеріалами: www.cssr.lviv.ua