Пастирська опіка військових, які їдуть у зону АТО

_DSC8437Із благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, священики Львівської єпархії відвідали військовослужбовців – призовників і добровольців з усієї України, – що проходять навчання у Міжнародному центрі миротворчості і миру (м. Яворів) і готуються до відправлення на Схід України у зону антитерористичної операції. Повідомляє сайт Львівської єпархії УПЦ КП

У складі делегації єпархії до Міжнародного центру миротворчості і миру завітали: прот. Роман Великий, настоятель університетського Покровського храму Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, прот. Віталій Кібліцький, прот. Мар’ян Сеник, прес-секретар єпархії Лука Карпюк.

У Центрі розташовуються три окремі містечка, де проходять підготовку кілька сотень військовослужбовців. Священики відвідали два з них: гвардійське та саперне, де й провели молебні до Пресвятої Богородиці.

“Ми прибули сюди, щоби підтримати вас, щоби показати, що ви не покинуті, не полишені і не забуті ніким і навіть Церква піклується про кожного із вас особисто. Ми прибули також і подякувати вам за сміливість, за мужність і відданість, за те, що не зрадили своєї Батьківщини» –  з такими словами священики звернулися до військовослужбовців після молитви.

Духівники охарактеризували військових  як  «воїнів світла і добра», «воїнів Христових», які стаєють на захист Батьківщини: « Не бійтеся, знайте, що ви миротворці і названі синами Божими».

«Немає більше від тієї любови, як хто душу свою покладе за друзів своїх (Ін. 15:13). Ви викликаєтесь на цей великий і жертовний подвиг, виявляючи свою велику любов. Але, звісно, всі ми сподіваємося, що вам не доведеться вдаватися до цього.

Знайте, що Церква за кожним богослужінням згадує і молиться за своє військо, за хлопців і чоловіків, що обороняють Україну на Сході. Дякуємо, що ви є! Нехай перебуває над вами Покров Божої Матері!”, – зазначив у своєму слові прот. Віталій Кібліцький.

Також священики посповідали та причастили усіх бажаючих. Усього до Таїнств Сповіді і Причастя приступило близько півтори сотні чоловіків. А з окремими військовослужбовцями священики провели кілька особистих розмов. Окрім того військовослужбовцям були подаровані натільні хрестики та святі ікони.

Військовослужбовці склали свої поіменні списки та передали духовенству з проханням молитися за них на Божественних Літургіях.

Крім того, для потреб військовослужбовців від Львівської єпархії до Центру була доставлена гуманітарна допомога: засоби першої необхідності, продовольство, засоби індивідуальної гігієни та набір найбільш необхідних медикаментів. Загальна сума допомоги склала понад 15 тисяч гривень.

Фотоальбом