Патріарх Філарет здійснив прощу до місця об’явлення Богородиці на Львівщині (Фото)

DSC_0142Патріарх УПЦ КП Філарет під час перебування на Львівщині 13 вересня здійснив прощу до місця чудесного явлення Божої Матері в урочищі Заглина у селі Монастирець Жовківського благочиння. Біля цілющого джерела він у співслужінні з єрархами Української Православної Церкви Київського Патріархату звершив Божественну Літургію. На Службі молилися сотні священиків та кілька тисяч вірян з Львівської та сусідніх єпархій. Патріарх Філарет вже вп’яте відвідує це святе місце на Львівщині.

Звертаючись до присутніх, Предстоятель УПЦ КП зазначив, що Пресвята Богородиця завжди виявляла до України свої милості, а українці споконвіку шанували ікони Божої Матері, джерела і міста явлення Пресвятої Богородиці. Першоєрарх також закликав присутніх до єдності та любові.

DSC_0332“Любов – переможе! Любов – об’єднає Україну. І Богородиця, яка завжди допомагала нам – українцям допоможе і зараз”, – сказав Глава УПЦ КП.

Перша згадка про явлення Богородиці у приліску Заглина біля Монастирка датується XVI століттям. Сюди на молитву приходили люди з довколишніх сіл та містечок. У 1989 році настоятелем каплиці біля цілюшого джерела у Заглині став протоєрей Ярослав Кунинець, який реставрує каплицю на повноцінний невеликий храм та відновлює регулярні богослужіння на місці явлення Пресвятої Богородиці.\

Крім того, у рамках свого візиту на Львівщину, Патріарх Філарет освятив храм на честь ікони Пресвятої Богородиці ”Всецариця” у Львові та вшанував пам’ять героїв АТО, які покояться на Личаківському кладовищі.

Читайте також: Патріарх Філарет та міський голова Львова вшанували Новітніх Героїв України

За матеріалами: risu.org.ua
Фото: www.cerkva.info