Патріарх УГКЦ привітав Главу Всеукраїнського cоюзу п’ятдесятників з 65-літтям

articleimages_56563_panochko2014Глава УГКЦ, Блаженніший Патріарх Святослав (Шевчук), надіслав Михайлові Паночку, президенту Всеукраїнського cоюзу Церков християн віри євангельської – п’ятдесятників, лист-привітання з нагоди його 65-літнього ювілею.

“Дякуємо Господеві за дар вашого життя і за всі дари, якими Він рясно Вас наділив та які ви примножили протягом свого життя та єпископського служіння в Церкві християн віри євангельської – п’ятдесятників. Цього дня молюся за вас до милосердного Господа, щоб зіслав щедрі дари для сповнення в мирі вашого служіння”, – пише в листі-привітанні Глава УГКЦ.

Блаженніший Святослав (Шевчук) відзначив любов до Бога та патріотизм наставника п’ятдесятників. «Своїм ревним служінням для Божої слави Ви сподобилися великої поваги і вдячності не тільки від вірних вашої Церкви, а й людей доброї волі, які хочуть бачити нашу Україну незалежною, вільною державою, що керується  християнськими принципами. Дякую вам за відкритість до співпраці в контексті нашої діяльності у Всеукраїнській раді Церков і релігійних організацій», – наголошує він у листі-привітанні.

Нагадуємо, Михайло Паночко народився 12 листопада 1951 року с. Сулимів Жовківського району Львівської області.

Джерело: “Релігія в Україні”.