Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ стала ініціатором “Форуму відповідальних людей” у Червонограді

форумНещодавно обговорити розвиток свого міста мали можливість мешканці Червонограда. Саме там відбулася зустріч до якої долучилися найактивніші, найпрогресивніші та найдієвіші представників громадськості, Церкви, бізнесу та влади.

“Наша мета — дати можливість зустрітися молодим активним людям із різних сфер: громадської діяльності, бізнесу, влади та церковних спільнот, де теж реалізовують чимало цікавих молодіжних проектів. Ми прагнемо допомогти тим, хто розуміє, що треба змінювати світ довкола себе — свою країну, місто, вулицю, своє товариство чи організацію, але не знають, як це зробити, чи розуміють, що самотужки не зможуть вповні зреалізувати це. Тож даємо інструмент — співпрацю з різними людьми, щоб спільно вони могли творити достойне майбутнє”, — зазначив в Червонограді секретар Патріаршої Комісії у справах молоді УГКЦ координатор „Форуму відповідальних людей“ Орест Гевак.

Ініціаторами Червоноградського Форуму відповідальних людей «Місто, розвиток майбутнє» були Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ, Фундація розвитку Червонограда спільно з владою міста на чолі зі заступником мера Віталієм Гаманюком, долучилися співзасновник Львівського медіапроекту „Твоє місто“ — Тарас Яценко, керівник Західноукраїнського представництва міжнародного фонду „Відродження“ — Оксана Дещаківська, засновник та керівник БФ „Перша Львівська Фундація“ — Роман Кошовий, координатор проекту платформа „Київський діалог“ — Станіслав Безушко, активістка Фундації розвитку Червонограда – Елеонора Синєгубова та відповідальний за роботу з молоддю в Червоноградському деканаті — о. Роман Сковрон,  керівник громадської ініціативи „Літ/UA“ — Ірена Яніцька координатор Соціальної ініціативи УГКЦ «Хтось не зробить» – Олег Котис, керівник молодіжного порталу „ДивенСвіт“ – Марта Зозуля , заступник міністра молоді та спорту (2014-2016) – Сергій Митрофанський та чимало активних людей з інших сфер.

Нагадаємо, що перший „Форум відповідальних людей“ проводили у Львові.

Джерело: Дивенсвіт