«ПЕРЕОБРАЖУЮЧИ ТЕМРЯВУ НА СВІТЛО». У Львові буде серія зустрічей та медитативних сесій з о.Лоренсом Фріменом OSB

Львів, 30 квітня – 1 травня (сб, нд). Найближчих вихідних у Львові відбудеться серія відкритих зустрічей із відомим британським письменником та вчителем медитації, бенедиктинським монахом та католицьким священником Лоренсом Фріменом. Подія організована «Українською Спільнотою Християнської Медитації», що пов`язана із міжнародною спільнотою «The World Community for Christian Meditation» (WCCM).
Головна тема зустрічей «Переображуючи Темряву на Світло» відкриває дискусію про те, як споглядальні практики, такі як медитація, можуть допомогти пережити тягар війни, використовуючи цей темний час як можливість радикального внутрішнього зростання. Також говоритиметься про споглядальне лідерство – мистецтво зосереджуватись на інших під час кризи. Отець Лоренс представить в якості одного з психологічних та духовних інструментів аутентичну християнську форму практики медитації, що сягає часів ранньохристиянських пустельників та передається сьогодні сучасною світською спільнотою. Окрім цього ми розглянемо, як аналогічні споглядальні практики інших великих світових традицій змінювали погляд людства на моменти реальності, коли, здається, сама людяність була зламана та знищена у вогні війни. На медитативних сесіях ми спробуємо перейти від слів до мовчазної практики, запрошуючи усіх бажаючих до споглядання. Цією подією наша спільнота хоче нагадати, що медитація є не тільки особистою духовною практикою, але й дієвим засобом психологічної допомоги та подолання внутрішньої кризи. Детальна програма зустрічей та медитативних сесій а також перелік локацій наразі готуються та будуть опубліковані найближчими днями.
 
РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА УЧАСНИКА: (FORMULARZ REJESTRACJI UCZESTNIKA) https://forms.gle/bqXiF5HE4JJ1fjxQA Участь у зустрічах вільна та безкоштовна. Бажаючі можуть скласти пожертви у фонд спільноти для допомоги біженцям: http://christian-meditation.com.ua/donate Для участі обов’язкова реєстрація! Лоренс Фрімен – католицький священик, монах-бенедиктинець, засновник та директор «Міжнародної Спільноти Християнської Медитації», учень відомого католицького популяризатора практикии медитації – Джона Мейна. Один з піонерів міжрелігійного діалогу між християнством, буддизмом, індуїзмом та ісламом, співзасновник проекту «Шлях Миру» з Далай-ламою XIV. Автор чисельних книжок про християнську форму медитації та споглядання. Християнська медитація у традиції Джона Мейна OSB: http://christian-meditation.com.ua/?p=17 “Міжнародна Спільнота Християнської Медитації” (WCCM) http://christian-meditation.com.ua/?p=1