Під час Дня молитви за мир в Ассизі згадали й про Україну

635907994253822758-thinkstockphotos-95025348У другій половині вівторка 20 вересня 2016 року в різних місцях в Ассізі була проведена молитва за мир, відповідно до релігійних традицій. Папа брав участь в екуменічній молитві християн у нижній базиліці святого Франциска, де прозвучала молитва також і за мир в Україні.

Роздумування під час екуменічної молитви провів Папа Франциск, Константинопольський православний Патріарх Варфоломей І Архиєпископ Кентерберійський Джастін Уелбі.

Під час екуменічної молитви за мир одна за одною молитовно згадувались країни, охоплені війною, серед яких і Україну, і за кожну з них засвічено свічку.

Після завершення молитви за мир, усі учасники зібрались на площі перед базилікою на заключну церемонію, яка включала свідчення Тамар Мікаллі, християнки з сирійського міста Алеппо, яка розповіла про жахіття війни та промов Патріарха Варфоломея, представників мусульман, юдаїзму й буддизму, засновника Спільноти святого Еґідія Андреа Ріккарді та Святішого Отця Папи Франциска.

На закінчення прочитано «Заклик до миру», який вручили дітям з різних країн та проведено хвилину мовчання в пам’ять жертв війни. Церемонія завершиться підписанням «Заклику до миру» та обміном братерськими обіймами.

За матеріалами: «RISU».