Під час Фестивалю надії у Львові музичну атмосферу творитимуть симфонічний та духовий оркестри і кількатисячний хор

hor-1До трьох тисяч співаків та музикантів з восьми областей західної України готуються брати участь у вокально-інструментальній програмі Міжнародного фестивалю надії у Львові, який відбудеться 20 червня. До них долучаться колеги з-за кордону – піаніст-віртуоз з Ямайки Хантлі Браун, відомий у всьому світі християнський виконавець Майкл Вітакер Сміт, дует Джона та Анни Барбоу, гість-диригент Стефан Бенхам зі США.

Виконавці готують десять номерів хорового репертуару. Цього разу більшість пісень – молитовного характеру, є закличні та величальні композиції, а “Боже, Великий, Єдиний, нам Україну храни” має об’єднати весь стадіон у багатотисячній молитві.

Окрім симфонічного оркестру, який акомпануватиме хору, збирається духовий оркестр (диригент Олександр Корчевний), який у день Фестивалю розділиться на чотири колективи та у різних районах Львова запрошуватиме людей на захід. Завершиться запрошення об’єднаним міні-концертом на одній із центральних площ міста.

За повідомленням прес-служби Міжнародного фестивалю надії, оркестр збере 100 музикантів, а духовий об’єднаний оркестр – 250 труб.