Під час фестивалю «Святкуймо Воскресіння разом» у Львові відбудеться телеміст з українською діаспорою з Чикаго, Мюнхена та Риму

віз-текстНа вихідних 18-19 квітня львів’ян та гостей міста запрошують у Шевченківський гай на фестиваль справжніх традицій «Святкуймо Воскресіння разом» для того, щоб «розпалити вогнище» українських звичаїв, підняти дух та об’єднатися задля миру, якого сьогодні потребуємо. Адже Великдень – свято, яке дарує надію, спокій, мир у кожне серце, родину, спільноту, а наш український народ багатий своєю культурою і традиціями, що передавалися з покоління в покоління аж до сьогодення.

Ми українці – єдині, куди б не занесло нас життя, наші серця б’ються в одному ритмі: «Молимось, Боже єдиний, нам Україну храни…». У неділю, 19 квітня, маємо нагоду пересвідчитись у цьому на благодійному фестивалі «Святкуймо Воскресіння разом» – об’єднавшись через телеміст з українською діаспорою з Чикаго, Мюнхена та Риму.

По обидві сторони екрану ми зможемо прославити величне свято Воскресіння у співах, водінні гаївок, відвертому діалозі.

Як колись давно, в часи переслідування УГКЦ , собор святої Софії у Римі служив перед світовою спільнотою духовним центром для українського народу та збирав українців з цілого світу, так сьогодні Львів об’єднає громади вірних УГКЦ у Шевченківському гаю.

Організатори запрошують кожного стати невід’ємною частиною великої України на фестивалі «Святкуймо Воскресіння разом».