Під час хресної ходи у Львові читатимуть розважання митрополита Андрея Шептицького

08_hresna_hrest_cerkva_hoda_2014_stanchakУже традиційно у Хрестопоклінну неділю, цьогоріч 15 березня, вулицями Львова пройде молитовна хресна хода, яку організовує Львівська архиєпархія УГКЦ за підтримки Львівської міської ради.

Захід розпочнеться о 15.00 год. біля храму Святого архистратига Михаїла (вул. Винниченка, 22) та пройде маршрутом: вул. В.Винниченка, – вул. Підвальна, – пл. Митна, – пл. Соборна, – пл. Галицька, – пл. А.Міцкевича, – пр. Свободи, – вул. Академіка В. Гнатюка, – пл. Генерала Г. Григоренка – вул. Листопадового Чину, – пл. Св. Юра, 5. Триватиме хода до 19.00 год. і завершиться на площі перед Архикатедральним собором Святого Юра.

Організатори прагнуть залучити максимально широке коло людей до молитовного ходу. Тому великий хрест по черзі нестимуть: військові, студенти, працівники обласної та міської ради, священики, волонтери, військові лікарі, переселенці з Криму та Донбасу, матері, студенти і викладачі Українського католицького університету та монахи різних згромаджень.

untitled5З нагоди Року Митрополита Андрея Шептицького, особливістю хресної ходи будуть розважання слуги Божого Андрея, які читатимуть на молитовних зупинках.

«У рік, коли УГКЦ та УКУ відзначають ювілей митрополита Андрея Шептицького, ми вирішили нагадати його думки про те, як в час лихоліття, війни, люди повинні переносити страждання, зберігати вірність Богові, людям та Батьківщині», — розповідає про концепцію молитви керівник Духовно-пасторального відділу УКУ о. Юрій Саквук, який цьогоріч є одним із організаторів хресної ходи.

Символом цьогорічної молитовної ходи буде березовий хрест, який є копією того хреста, що був освячений у День Незалежності України, 24 серпня 2014 року, і вцілів під час жахливих обстрілів українського військового табору, посеред згарищ наметів і зруйнованої техніки..

Запрошуємо львів’ян та гостей міста долучитися до спільної молитви, щоб у роздумах та спогляданні Христових страстей, пережити дорогу Господа, нашої Церкви та держави до Воскресіння через Голгофу.