Під час Львівських братських студій сьогодні говоритимуть про скокуси

При Покровському соборі УПЦ КП у Львові (вул. Грушевського, 2) сьогодні, 8 квітня о 19.00 год. відбудеться уже традиційна зустріч Львівських братських студій. Разом з о. Михайлом Сиваком вивчатимуть Новий Завіт. Тема зустрічі: “Спокушання Ісуса Христа в пустелі”

Учасники зосередять свою увагу на розгляді 4 розділу Євангелія від Матея.

«Оскільки зараз час Великого посту, то тема актуальна. Будемо шукати відповіді на питання що таке спокуси та наскільки те, що описує євангелист, можна зіставити зі спокусами у наш час. Три головні спокуси: матеріальні блага, влада, слава – завжди супроводжують людину і є найбільш небезпечними. Тож говоритимемо про їх вплив на сучасну людину» – розповів о. Михайло Сивак.

Запрошують усіх охочих і просять мати з собою Святе Письмо.

Нагадаємо, Львівські братські студії – зустрічі для молоді з метою поглибленого вивчення богослов’я, Священного Писання та Церковної історії.  Відбуваються вони щоп’ятниці з 11 грудня 2015 року з благословення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія. Серед лекторів – доктор церковно-історичних наук, владика Димитрій (Рудюк), кандидат богословських наук, проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак, викладач ЛПБА, прот. Назарій Лозинський, викладач ЛПБА, ієрей Артемій Бабленюк та інші.