Під час різдвяних свят львів’яни зможуть поколядувати біля ватр

«Твоє Різдво у Львові»: цьогоріч на різдвяні свята у Львові облаштують тимчасові ватри, довкола яких на спільну коляду будуть збиратись музиканти, мешканці і гості міста. В рамках цієї ініціативи безкоштовно в друкованому та в онлайн-форматі поширюватимуть спеціальний Різдвяний колядник.

Про це інформує Львівська міська рада.

З 26 грудня по 7 січня у визначених місцях у місті розставлять тимчасові ватри – тут збиратимуться виконавці музичних хорів, актори театру з вертепом, пластуни та запрошуватимуть мешканців та гостей міста до спільного колядування. Всі охочі зможуть спільно заспівати традиційні колядки Львівщини, Закарпаття, Київщини, Харківщини та Сумщини. Основна ідея – зберегти та поширити традицію виконання колядок з різних куточків України, які намагаються знищити росіяни.

«Різдво у Львові – це завжди про тепло, родинний затишок і єднання. В час війни для нас особливо важливо дарувати цю атмосферу як львів’янам, так і гостям нашого міста: чи це туристи, чи внутрішньо переміщені українці, чи військові, які проходять лікування. Тому ми хочемо, щоб всі, хто буде гуляти вуличками нашого міста в цей святковий період, відчували себе частиною однієї великої української родини. Беріть рідних і друзів, приходьте до ватр разом прославляти Рождество Христове», – запрошує керівниця управління туризму Христина Лебедь.


Розклад і локації

  •   26 грудня 18:00 – біля короля Данила / «Дорога до Різдва» – вертеп за участі акторів Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва
  •   27 грудня 18:00 – біля короля Данила / Пласт 
  •   29 грудня 17:00 – площа Ринок, 45 / хор «Gloria» Львівської музичної школи №8
  •   5 січня 17:00 – площа Ангелів (біля Гарнізонного храму святих Петра і Павла) / хор «Калинове гроно» Львівської школи мистецтв №11
  •   7 січня 19:00 – площа Музейна (перед Домініканським собором) / хор «Gloria» Львівської музичної школи №8

Для всіх охочих долучитись до колядувань в місті безкоштовно поширюватимуть Різдвяний співаник, розроблений міським управлінням туризму та Львівським скансеном. У ньому зібрали 11 колядок, що походять з різних регіонів України. Паперовий збірник колядок ближче до Різдва можна отримати в кількох локаціях:

– Центр туристичної інформації Львова (пл. Ринок, 1 та вул. Руська, 20)

– Порохова вежа (вул. Підвальна, 4)

– Муніципальний мистецький центр (вул. Стефаника, 11)

Окрім того, всім охочим також пропонують завантажити електронну версію колядника.

Різдвяна коляда у Львові буде не лише святковою, а й благодійною: впродовж колядування і святкового сезону місто збиратиме кошти на єдиний рахунок для закупівлі FPV-дронів, аби захисники і захисниці ефективно знищували ворога.

Про інші заходи різдвяних свят у Львові читайте на офіційному туристичному сайті lviv.travel.