Під час Великого посту львів’ян запрошують на зустрічі з духівниками. Перший гість – о. Юстин Бойко

378737_318687611495645_586885873_n-e1420052794535-300x250З ініціативи команди проекту «Духовна велич Львова» у Львові знову стартують передвеликодні зустрічі з духівниками різних конфесій. Під час Великого посту планують провести 5 реколекційних зустрічей. Перша з них відбудеться у четвер, 24 березня, о 17.00 год. у кафе «Ратуша» (пл. Ринок,1). Гостем буде єрм. о. Юстин Бойко, монах-студит, настоятель Свято-Іванівської лаври студійського уставу.

Тема реколекційних роздумів – «Соціальні мережі в житті і служінні християнина у часі Великого посту».

Разом з о. Юстином обговоримо доцільність користування соціальними мережами у повсякденному житті, а також духовне, соціальне, політичне, капеланське  служіння кожного християнина. Тема  широка до обговорення і, крім того, можна буде ставити й інші різноманітні питання на які духівник охоче відповість.

«Зустрічі з духовенством, особливо в часі Великого посту, є важливими для самопізнання та кращого розуміння цього періоду приготування до Великодня. Це добра нагода знайти відповіді на актуальні питання, які постають перед сучасними християнами. А також можливість пізнати представників інших конфесій, щоб у такий спосіб зламати усталені стереотипи» – зазначає координатор проекту «Духовна велич Львова» Анна Грапенюк.

Щотижня львів’яни та гості міста зможуть почути настанови та поспілкуватися у дружній атмосфері зі священнослужителями на найрізноманітніші теми.

Запрошуємо усіх зацікавлених до плідного спілкування.

Реєстрація обов’язкова і триває до 23 березня тут: http://goo.gl/forms/XZerqvZcP9