Під час загальноміського водосвяття на Богоявлення львів’янам колядуватиме вокальний ансамбль «Kalophonia»

1300843Завтра, 19 січня, на свято Богоявлення, у Львові відбудеться традиційне загальноміське освячення води. Розпочнеться захід на площі Ринок о 13.30 год. із виступу вокального ансамблю «Kalophonia», який вітатиме колядками львів’ян та гостей міста.

Опісля, о 14.00 год., розпочнеться загальноміський екуменічний молебень та освячення води за участю духовенства різних конфесій міста. Відповідно до графіка, цього року освячення очолить Блаженніший Макарій, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви.

Читайте також: Предстоятель УАПЦ Блаженніший Макарій очолить загальноміське Йорданське водосвяття у Львові

Довідка:

2015_11_13_net_07Ансамбль Kalophonia (з грецької – прекраснозвучний) був створений  у 2001 році із студентів-регентів при кафедрі музичної україністики та медієвістики Львівської музичної академії ім. М. Лисенка для відновлення давніх традицій українського церковного співу. В репертуарі ансамблю – як монодичні співи XIV-XVII століть, так і багатоголоса церковна музика різних епох. Ансамбль займається активною концертною та гастрольною діяльністю. Серед вагомих мистецький проектів до яких був задіяний вокальний ансамбль «Калофонія» можна назвати Фестиваль давньої музики в Старому Сончі (2007-2008), Фестиваль церковної музики “Салезіанське літо” в Перемишлі (2008-2010), Мандрівний фестиваль Лодзької філармонії «Кольори Польські» (2009), Фестиваль у Сяноку «Один Бог – багато культур» (2009), Фестиваль давньої музики у Львові (2003-2010), Фестиваль монодичної музики у Плоцьку (2013) та ін. Ансамбль здійснив запис компакт-дисків “Постові напіви українських ірмологіонів XVI-XVII століть” (2006), “о. Михайло Вербицький/Пісні для чоловічих квартетів” (2010). З 2004р. мистецьким керівником ансамблю є диякон Тарас Грудовий.

Читайте також: На Богоявлення львів’ян запрошують на традиційне загальноміське освячення води