Під час зимових свят духовно збагатитись у Львові можна буде і в громадському транспорті

20110207164448Від свята Миколая і аж до Водохреща  у львівських трамваях та тролейбусах замість новорічно-різдвяної ілюмінації святковий настрій та тепло пасажирам даруватимуть колядки і щедрівки, які лунатимуть у громадському транспорті – повідомили в ЛКП «Львівелектротранс».

До участі у проекті зголосилися відомі виконавці із вокальної формації «Піккардійська терція» та співак і композитор Павло Табаков.

«Різдвяно-Новорічний період у Львові — особливий. Сподіваємося, колядки у нашому виконанні, власне, і створюватимуть цю особливу атмосферу для пасажирів львівських трамваїв і тролейбусів. Для туристів проїхатися у львівському трамваї – уже цікава пригода. А проїхатися й поколядувати – тим паче!» – розповідає Володимир Якимець, художній керівник вокальної формації «Піккардійська Терція».

«Мій альбом колядок і різдвяних пісень «Різдво для двох» — мелодійний і душевний. До нього увійшли як традиційні українські колядки в оригінальних обробках, так і авторські святкові пісні. Надіюся, у цей святковий, білосніжний і навіть казковий період у році і львів’яни, і гості міста Лева залюбки слухатимуть колядки скрізь – навіть у громадському транспорті» – переконаний співак і композитор Павло Табаков.

Задля експерименту музичні композиції із альбомів «З неба до землі» («Піккардійська терція», 2004) та «Різдво для двох» (Павло Табаков, 2008) у тестовому режимі уже почали лунати у трамваях з 13 грудня.

За матеріалами: city-adm.lviv.ua