Пластуни кличуть львів’ян на майстер-клас із писанкарства

У неділю, 17 квітня, в рамках проекту «100+4 писанки» відбудеться майстер-клас з писанкарства з майстринею Дзвінкою Загайською. Початок о 14.00 год. Майстер-клас відбудеться у Пластовому центрі Львова (вул. Шептицьких, 16).

«Писанкарство – давнє українське мистецтво, яке сягає коренями в українську історію і душу того, хто пише. Тож, щоб дати можливість дорослим поринути в чар цієї української арт-терапії та приготуватись до Великодня запрошуємо на недільний майстер-клас» – зазначають організатори.

Читайте також: Львів’ян кличуть до Шевченківського гаю на майстер-класи з писанкарства

Майстриня – Дзвенислава Загайська, художник, аспірант ЛНАМ. У 2013 році закінчила Львівську національну академію мистецтв, кафедра монументального живопису. Писанкарством займається більше 15-ти років. Розробила власний авторський стиль писанок на основі традиційних писанкових мотивів та символіки. Працює в техніці монументального та станкового живопису. Займається художнім розписом, малярством на склі, акриловим та олійним живописом, графікою, ілюстрацією. Учасник багатьох міжнародних, всеукраїнських та регіональних виставок, пленерів, серед яких дві персональні виставки.

Ціна: 100 грн. Кошти, зібрані на майстер-класі, будуть спрямовані на розвиток Пластового центру.

Зголоситись можна за допомогою форми.

За матеріалами: tvoemisto.tv