Побачити Віру, Надію, Любов: вперше у Львові виставили до почитання мощі святих мучениць. Розклад молінь

Мощі святих мучениць  виставляють до почитання вперше в Україні. Вони прибули з Ватикану.

Урочисте виставлення до почитання мощей св. мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії відбулося у львівському храмі, названому на їхню честь (вул. Віри, Надії, Любові, 10). Розпочалося дев’ятиденне моління за заступництвом до них. Тепер мощі назавжди будуть у цьому храмі.  Доступ до святинь є щодня з 16 до 20:00 години.  Дев’ятиденні моління звершуватимуть о 18:00. 

Про це повідомив парох храму св. мучениць Віри, Надії, Любові та їх Матері Софії, о. Андрій Корчагін.

“Мощі передали на наше прохання, яке ми подали більше, ніж півтори роки тому через лист Митрополита Ігоря (Возьняка), який Владика ласкаво написав та підписав і направили до Ватикану. Цей лист віз особисто наш добрий парафіянин Андрій Антонищак, який тоді постійно їздив до Італії, бо він є бойовим офіцером Національної гвардії України і був на той момент депутатом Верховної ради  та опікувався визволенням Віталія Марківа.І власне, пан Андрій завіз цей лист до Ватикану у відповідні структури і передав до греко-католицьких священників, які при Ватикані є і почався процес оформлення прохань і він тривав більш ніж півтори роки. Відтак, до мене зателефонував представник Отця і Глави УГКЦ при Святому Престолі у Ватикані і повідомив, що Римська Курія підтвердила, приготувала і вже через його руки передала для нашого храму, як дар, назавжди, мощі святої Софії та їх доньої Віри, Надії, Любові з відповідними документами. І власне, отець Андрій нам ці мощі привіз. А наш парафіянин Андрій Антонищак купив цінний гарний мощовик  і ті мощі ми вже туди вклали і вчора, у неділю, о 17:00 при великій кількості людей ми ці мощі урочисто виставили до молитви і почитання у нашому храмі”,

По молитвам про заступництво до святих мучениць відомі численні зцілення. Наприклад, у  777 році Ватикан подарував місцевості Ешо у Франції мощі святих мучениць. І там у монастирі вони зберігалися до періоду французької революції.  Відтак, завжди були велелюдні прощі до того монастиря і мощей, бо відбувалося багато випадків зцілень: оздоровлення душі і тіла, тому паломники часто приходили туди молитися.