Подумати про завтра: куди і чому варто йти вчитись?

23-24 листопада 2018 року у  Львові відбудеться VIІ Міжнародна виставка  «Вища освіта — 2018».  Це унікальна спеціалізована виставка українських та закордонних вищих навчальних закладів на теренах Західної України.

2111


Організаторами виставки є Міжнародний освітній центр за підтримки Львівської Торгово-Промислової Палати, Управління освіти Львівської міської ради та Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Львiвського мiського центру зайнятостi.

Відбудеться подія у Львівському палаці мистецтв у Львові, на вулиці Коперника, 17.

Виставка працюватиме: 11.00-17.00 год. (п’ятниця), 11.00-16.00 год. (субота)

Шороку у Виставці беруть участь вищі навчальні заклади України та зарубіжжя. Цьогоріч зголосилось близько 30-ти, зокрема на вибір абітурієнта буде представлено безліч різноманітних спеціальностей (економічна та медична, аграрна чи гірнича, фармацевтична чи військова і т. д.).

Учасники Виставки зможуть поспілкуватись з представником кожного вишу, а також отримати інформацію  про навчання в Польщі, дізнатися про особливості здобуття освіти в чеських чи  словацьких університетах.

У програмі виставки передбачено:

–        семінар від Львівського міського центру зайнятості, пiд час якого відбудеться профорiєнтаційне тестування для старшокласників

–         презентації освітніх можливостей від освітньої організації «Teraz Wrozlaw» (Польща)

–          презентація освітніх програм Словацької республіки

–       семінар для професорсько-викладацького складу вишів про умови забезпечення високого рівня якості вищої освіти

–         майстер-клас з підготовки до кембриджських іспитів.

Додаткова інформація на сайті: http://educenter.com.ua/vustavka

Міжнародний освітній центр створений з метою інформування українських абітурієнтів про навчальні можливості за кордоном, розширення доступу до здобутків сучасної світової освіти. Ми прагнемо, щоб українська молодь отримала міжнародний освітній досвід, який успішно буде використаний для розбудови України.