Подячний Молебень за Україну відбувся у Гарнізонному храмі. ФОТО

Сьогодні, 24 серпня 2019 року, на День Незалежності, у Гарнізонному храмі св. апостолів Петра і Павла відбувся Подячний Молебень за Україну за участі воїнів та їх родин. До молитви зокрема долучилася Колона Маршу Нескорених на підтримку українських воїнів. Очолив Подячний Молебень Преосвященний Владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ. У своєму слові Владика підкреслив, що сьогодні ми молитовно єднаємося із усіма захисниками України, які зараз перебувають на фронті, пораненими, загиблими воїнами, а також їхніми родинами:

” Ми прийшли сьогодні до храму, немов до того материнського лона, до серця у центрі нашого Львова. Я думаю, що саме тут у цьому храмі, поряд з Личаківським цвинтарем лине найбільше молитви за наших захисників, за наших поранених, а також за тих, які відійшли до вічності. І у цьому храмі ми завжди бачимо їхні обличчя, їхні фотографії, їхні портрети. Ми можемо тут подивитися їм в очі. Ми вже у часі молитви на цвинтарі говорили, що Україна – це не лише земля, території, будівлі, це найперше – люди і Україна,яка починається у моєму серці. Я дякую тим, хто сьогодні є з нами. Тими, хто через цю Ходу поєднав Личаків разом із Гарнізонним храмом”, – підкреслив Владика.

Окрім того, Владика Володимир звернувся до тих у кого війна забрала найрідніших:

Це невимовний біль. який тяжко зрозуміти, чи навіть розрадити. Час лікує, але час лікує, якщо його проводити у Божій присутності. А якщо проводити у такому питанні помсти, чи намірі якоїсь агреїсії, все це буде зазнавати ще більшого болю. Проведімо дорогу сьогодні до нашого серця, подивімся у очі наших Героїв. Тому шо очі це і є двері до серця”.

Додамо, що сьогодні біля Шевченка “Дударик” заспіває Акафіст.