«Показати своїми ділами нашу віру» – хай ці слова стануть гаслом року для Вас» – капелан ЛМР до депутатів

IMG_6157Сьогодні, 14 січня, у Львівській міській раді триває чергове пленарне засідання. На початку, до депутатів звернувся капелан ЛМР о. Павло Дроздяк. Він подякував Богові за можливість увійти в Новий рік, подякував усім структурним підрозділам міста, які в новорічно-різдвяний час активно працювали, дбали про чистоту і безпеку Львова та наповнювали кожен його куточок у різних районах різдвяною містерією.

«Сьогодні ми святкуємо пам’ять св. Василія Великого і, за Старим Стилем, Новий Рік. Сподіваюся, що Господь дасть нам час мати один Новий рік, святкувати Різдво разом. Це довгий і важкий процес, але мусимо йти цим шляхом, щоб єднатися разом» – висловив сподівання о. Павло.

«Не хотів і не міг Вас сьогодні засівати, бо Вас уже посіяв Господь у цей світ. Саме Він Вас як це зерно тримав у своїх руках, і це зерно, в яке Бог вклав всю свою віру, надію і любов, зігрів його своїм теплом, Він кинув у благословенну родючу землю. Це зерно – кожен з нас. Все те, що допомагає нам зберегти людяність – це відчуття постійної присутності теплоти руки Бога, який кожного дня оберігає нас і наші сім’ї. Бо окрім того, що Ви – депутати й посадовці, Ви – люди. Ми переживаємо, маємо страждання, які можуть впливати на зовнішній вияв наших почуттів. Тому так важливо пам’ятати про теплоту Бога, який завжди супроводжує Вас, де б Ви не були. Тож коли Вам боляче, важко, коли є ситуація, яку, здається, не можете вирішити і не має виходу, згадайте ту теплоту Бога. Пам’ятайте, що Бог дуже сильно повірив у кожного з нас і дав нам можливість, потенцію великого тепла, щоб ми, впавши на цю землю, впустили пагінець нового життя, яке можливо колись когось нагодує сторицею і дасть визволення для багатьох» – наголосив капелан ЛМР.

Духівник побажав, щоб Бог провадив кожного у житті та благословив наше місто.

«Пам’ятаймо, що ми не є випадковими, ми саме там, де маємо бути. Бог любить нас, вірить в нас, можливо більше ніж ми в нього».

Капелан ЛМР закликав у рік Божого милосердя зробити своїм гаслом слова: «показати своїми ділами нашу віру», адже ми маємо можливості для його втілення.

Насамкінець о. Павло запросив усіх до Ратуші на загальноміське Йорданське водосвяття, яке відбудеться 19 січня на Богоявлення.