Понад 100 тисяч паломників моляться у Зарваниці за Україну

Святою літургією розпочався недільний ранок для більш як 100 тисяч паломників Загальнонаціональної прощі до Зарваниці на Тернопільщині, де зберігається чудотворний образ Божої Матері.

1

Про це повідомляє Укрінформ.

«Ця проща присвячується 1030-літтю Хрещення Русі-України та молитві за мир і цілісність української держави. Цієї ночі паломники здійснили хресний хід зі свічками до чудотворного місця, де явився образ Богородиці, і взяли участь у нічному молебні за участю Глави УГКЦ Святослава Шевчука», – розповів кореспонденту Укрінформу прес-секретар Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ Олег Харишин.

Серед почесних гостей сьогоднішньої літургії – Президент України Петро Порошенко, голова Єпископської Конференції Італії Кардинал Гвальтьєро Бассетті, Апостольський Нунцій в Україні архиєпископ Клаудіо Гуджеротті, єпископат та духовенство Української греко-католицької Церкви. У святковій Божественній Літургії також взяв участь міський голова Львова Андрій Садовий із сім’єю.

2

1

Після Літургії, яка триватиме до опівдня, відбудеться освячення води та релігійної атрибутики.

Нагадаємо, вчора під час прощі Блаженніший Святослав зустрівся з молоддю. Під час зустрічі лунали ті запитання за які молодь проголосувала у Інтернеті.

Джерело: ЗІК