Православна Церква України запустила власний мобільний застосунок «Моя Церква»

Православна Церква України запустила власний мобільний застосунок «Моя Церква» – ще один місток взаємодії та духовного спілкування з вірянами. Сьогодні в приміщенні Київської православної богословської академії відбулась презентація застосунку. Її, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, провів речник Київської Митрополії Православної Церкви України архиєпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.
 
 
У першому релізі застосунку «Моя Церква» подано інформацію, яка є найбільш затребуваною у вірян: актуальні новини ПЦУ, молитовник, православний церковний календар, карта храмів ПЦУ – наразі в додатку понад 4500 храмів, і база поповнюється. Особистий кабінет дозволяє персоналізувати застосунок, а для тих, хто хоче поспілкуватися на теми духовного життя, є прямий онлайн-чат зі священником.
 
 
«На основі цього застосунку Церква в майбутньому планує розвивати свою присутність в цифровому просторі, – зазначив архиєпископ Євстратій. – Перший реліз носить тестовий характер, ми прагнемо почути вірних, яку інформацію про Церкву та від Церкви вони хотіли б мати в своєму смартфоні. Однак спілкування через додаток, як і всяке віртуальне спілкування, не може і не буде заміняти для вірних особисте спілкування зі священиком, молитву в храмі та участь в богослужінні й таїнствах».
 
 
Застосунок «Моя Церква» доступний до завантажування:
Google Play: bit.ly/3lqX7YP
App Store: apple.co/3hyL22F
 
Джерело: Фейсбук-сторінка ПЦУ