Православні громади Київського Патріархату м.Винники і с. Чишки провели духовний вечір до дня пам’яті жертв Голодоморів

golodomorУ неділю, 29 листопада 2015 року, у с. Чишки у храмі Успіння Пресвятої Богородиці  Української Православної Церкви Київського Патріархату відбувся духовний вечір до дня пам’яті Голодомору – геноциду українського народу 1932-1933 років.

У духовному заході брали участь, як самі парафіяни Свято-Успенського храму  с. Чишки, так і  релігійна громада Святого Духа  Української Православної Церкви Київського Патріархату  м. Винники, разом зі своїм настоятелем протоієреєм  Романом Мануляком.

На завершення заходу відбулася панахида за жертвами Голодомору – геноциду українського народу 1932-1933 років.

«Молитва за померлих, це посилена молитва нас за самих себе, адже за наші молитви, померлі нам віддячують посиленою молитвою за нас, земних людей. Тому, пам’ять про жертв невинно вбитих українців є не лише трагічною історією, де жорстоким вбивцею понад десяти мільйонів українців є  кремлівський уряд,  який не приніс покаяння, чи простого вибачення за свій вчинок найжорстокішого ката. Ця пам’ять і молитва в наміренні, щоб більше ніколи не траплялося голодомору.

Хоча минуло багато років  від часу тієї страшної трагедії Голодомору 1932-1933 років вона залишила велику рану у серці нашого народу, у серці кожного українця. І хоч  кажуть, що час лікує душевні рани, цю рану в серці України, пов’язану з Голодомором 1932-1933 років, загоїти неможливо. Вона завжди нагадуватиме про те, як у людей відбирали хліб, забирали все, чим можна було підтримувати життя.Ця тема не може бути байдужою для кожного з нас» – наголосив організатор духовного заходу протоієрей Роман Мануляк.