Представники інших конфесій та релігійних деномінацій Львова вшанували Блаженнішого Любомира

rabin Siwa Fainermam i ks. Grzegorz Draus2 червня 2017 року, Римо-католицька Парафія св. Йоана Павла  II провела заупокійні молитви за кардинала Любомира Гузара в Архикатедральному соборі св.Юра. Парафіяни були  урочисто приведені до центру собору, де знаходилася труна з тілом владики. Група парафіян з настоятелем о. Григорієм Драусом заспівали при тілі Блаженнішого Любомира Гузара коронку до Божого Милосердя та псалми і молитви з латинського обряду похорону. Паафіяни виразили вдячність Голові і Отцю Цервки, в чиїх приміщенях (УКУ) Парафія св. Йоана Павла ІІ народилась і росте. Сьогодні парафія прагне реалізувати слова свого покровителя: “Християнство  і  Європа має дихати двома легенями” 
Разом з Парафією св. Йоана Павла до собору прибув рабин Сіва Файнерман, котри й прочитав   молитву за померлих (“Кадіш”). Рабин зазначив, що Блаженніший Любомир помер впродовж днів свята Шавуот, а за юдейською традицією вірять, що у це свято вмирають тільки святі люди. До речі, Блаженніший був частим гостем товариства “Хасед-Ар’є” та синагоги.
 Біля гробу Блаженнішого Любомира помолився також Митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП Димитрій (Рудюк) разом із представниками духовенства єпархії.

Інформація надана отцем Григорієм Драусом

Фото – о.Богдан Луковський