Представники римо-католицького духовенства спільно помолились із Патріархом Філаретом

14355086_1566557963653481_5982525202997073511_nУ рамках перебування на Львівщині, під час прощі до місця чудесного явлення Божої Матері в урочищі Заглина у селі Монастирець Жовківського благочиння Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, Високопреосвященніший владика Димитрій, митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП, а також запрошені до Львівсько-Сокальської єпархії архієреї звершили Святу Літургію за єдність, мир та любов в Україні й цілому світі!

У спільній молитві взяв участь отець-канонік генеральної капітули Львівської Йосиф Легович, настоятель костела Св. Лаврентія, м. Жовква. Після завершення Літургії відбулася розмова Його Святості та о. Йосифа Леговича. Патріарх подякував за спільну молитву та висловив велику потребу у налагодженні православно-католицького діалогу.

Натомість о. Йосиф передав щирі вітання від Його Ексцеленції Архієпископа Митрополита Львівського  Мечислава Мокшицького. «Ми, Ваша Святосте, єднаймося у молитві до Бога, особливо у цей важкий період для нашої держави», – зазначив священик. Наприкінці зустрічі отець Йосиф подякував і Високопреосвященнішому митрополиту Димитрію за запрошення на Святу Літургію та на зустріч із Патріархом Філаретом.