Предстоятель УАПЦ відвідав воїнів АТО та передав допомогу від Львівської єпархії

csm_6_01_8a92a41ee5Блаженніший Макарій, Митрополит Київський і всієї України, керуючий Львівською єпархією УАПЦ впродовж тижня перебував на Донбасі, де молився з вірними та передавав допомогу воїнам АТО.

Супроводжували Предстоятеля УАПЦ, Львівський декан митр. прот. Олег Древняк, Буський декан митр. прот. Володимир Целень, Турківський декан митр. прот. Андрій Клуб та львівські священики прот. Тарас Солук і прот. Микола Гаврон.

Завдяки старанню духовенства та вірних Львівської єпархії УАПЦ було зібрано 24 тонни гуманітарної допомоги.

Візит розпочався із відвідин Луганщини. У м. Сватове Владика зустрівся із ремонтно-евакуаційною бригадою ЗСУ (м. Золочів Львівської області), працівниками військового шпиталю (м. Вінниця), бійцями авіаційної бригади ЗСУ (м. Калинів Львівської області), працівниками харківської міліції, які несуть бойове завдання на блок-постах.

 

13 січня Владика із духовенством відвідали м. Рубіжне, Сєвєродонецьк та м. Новий Айдар. Духовенство при кожній зустрічі молитвою підтримувало військовослужбовців, передавали харчі та теплі речі.

14 січня Митрополит відвідав громади УАПЦ Донбасу та очолив св. Літургію у храмі св. ап. Андрія Первозваного  м. Слов’янська.

15 січня духовенство продовжило свою місію та відвідали блок-пости біля гори Карачун, м. Слов’янська та Артемівська.  На горі Карачун Владика помолився за військовослужбовців та генерала Кульчицького, якого Митрополит знав особисто.

Блаженніший митрополит Макарій та Львіська єпархія висловлює щиру подяку священикам та вірним за зібрану допомогу, яка була передана військовослужбовцям.

За матеріалами: uaoc.lviv.ua