Прем’єр Італії хоче врятувати життя немовляти, приреченого на смерть у Британії

Уряд Італії, який очолює Джорджа Мелоні, надав громадянство важкохворій 8-місячній дівчинці з Великої Британії, щоб вона могла лікуватися у лікарні Ватикану. Раніше британський суд підтвердив рішення лікарів відключити немовля від апарату життєдіяльності.

Про це повідомляє GOCS.pl.

Випадок Інді Ґрегорі – ще один приклад у Великій Британії судової суперечки між лікарями та батьками важкохворої дитини про порятунок дитини та право на лікування. У черговий раз ватиканська лікарня Bambino Gesu (Немовляти Ісуса) заявила про готовність лікувати таку дитину.

Дівчинка страждає від рідкісного метаболічного захворювання, відомого як мітохондріальна хвороба, яка вже спричинила прогресуюче пошкодження мозку. Інді підключена до апарату, який підтримує її життя, пояснили лікарі перед судом у Лондоні.

Прем’єр-міністр Джорджа Мелоні

Також читайте: Сім речей про Джорджу Мелоні, ймовірного нового католицького прем’єра Італії

Найімовірніше, 8-місячну дівчинку відключать від апарату штучної вентиляції легень у понеділок. Лондонські судді не погодилися транспортувати дитину до лікарні Bambino Gesù у Римі.

Суд підтримав їхню позицію, що в цьому випадку дитину необхідно відключити від обладнання. Відповідно до законодавства Великобританії, вирішальним питанням у такій ситуації є те, що найкраще для дитини, навіть якщо батьки не згодні.

Сім’я Інді Ґрегорі, яку підтримує група Christian Care, тепер сподівається, що отримання італійського громадянства дозволить їм доставити дівчинку до лікарні в Римі, яка готова про неї піклуватися. Кількома днями раніше британський суд постановив, що дівчину не можна транспортувати до Італії.

Також читайте: Прем’єр-міністр Італії Джорджія Мелоні написала твіт про св. Івана Павла ІІ

Після рішення, ухваленого урядом Джорджі Мелоні в понеділок, батьки звернулися до суду в Лондоні з проханням дозволити перевезти дочку до Рима і тепер чекають рішення. Уряд Італії оголосив, що оплатить лікування.

Коментарі в італійських ЗМІ звертають увагу на слова прем’єр-міністра: «Кажуть, надії мало, але я зроблю все, що зможу, щоб врятувати їй життя. І захищати право її мами й тата робити для неї все, що вони можуть».

Зазначається, що лікарня Bambino Gesu не надала подробиць щодо запропонованого лікування.

Також читайте: Життя, яке не варте життя. Бельгійці та німецькі нацисти

Сестра Діогена Терашкевич: “Біоетика вчить майбутніх лікарів цінувати гідність людини”

Прем’єр-міністр Італії: «Підтримка України належить до національних інтересів Італії»