Прес-конференція з нагоди відкриття 7-го Екуменічного соціального тижня

xcgfdhfjУ малій сесійній залі Львівської міської ради (230 каб.)  29 вересня о 10:00 год. відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття 7-го Екуменічного соціального тижня «Відповідальність християнина у сучасному суспільстві».

Участь у прес-конференції візьмуть представники співорганізаторів: Марія Кандиба, координатор 7-го Екуменічного соціального тижня, Ірина Подоляк, начальник управління культури Львівської міської ради, Ігор Тодоров, доктор історичних наук, професор кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Донецького національного університету, а також представники Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради.  Модеруватиме захід Олеся Барчук, менеджер зі зв’язків з громадськістю Інституту екуменічних студій.

За словами координатора 7-го ЕСТ  Марії Кандиби, під час форуму говоритимуть про громадянську та соціальну відповідальність, персональну відповідальність журналістів у період суспільних потрясінь, а також, про активізацію молодіжних ініціатив. «Перш за все це Форум, який пропонує представникам різних сфер суспільства модель міжсекторальної співпраці, відповідно серед доповідачів присутні і представники Церков, влади, бізнесу, засобів масової інформації та освітяни не тільки з України, але й з-за кордону», – зазначила Марія Кандиба.

Участь у 7-му ЕСТ візьмуть такі відомі особистості, як Євген Захаров, директор Харківської правозахисної групи; Соня Кошкіна, журналістка, шеф-редактор інтернет-видання «Лівий берег»; Марина Ставнійчук, радник президента України – керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України, Даніель Шмідт, віце-президент фонду Бредлі; Губер де Габорі, генеральний секретар L’Oeuvre d’Orient, Франція.

Нагадаємо, 7-ий Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ) відбуватиметься з 29 вересня по 4 жовтня під назвою «Відповідальність християнина у сучасному суспільстві». У програмі – урочисте відкриття; міжнародна конференція, присвячена спадщині Другого Ватиканського Собору; круглий стіл, присвячений темі відповідальності християнина; презентації книг; круглий стіл для медіа та заходи для соціальних працівників. Передбачено візити у соціальні організації: Родинний дім «Покрова» та Львівський геріатричний центр. Молодь зможе взяти участь у BarCamp на тему: «Ініціативна молодь: вимога часу – потреба суспільства». А також відбудеться виставка-ярмарок соціальних організацій, відкриття  фотовиставки на тему благодійності та концерт  духовної музики «Молитва за Україну».

Детальна інформація та програма  на сайті Форуму