Престольний празник церкви Холмської ікони Божої Матері відзначать у неділю

DSC00180_495_548aa4851335У храмі Холмської ікони Божої Матері (вул. Харківська, 46) престольний празник припадає в один день із Різдвом Пресвятої Богородиці – 21 вересня. Однак, цьогоріч святкування переносять на неділю – 20 вересня. Святкове Богослужіння розпочнеться об 11.00 год.

Церква розташована на місці давнього храму Воздвиження Чесного Животворного Хреста Господнього, про яку архівні матеріали згадують від 1539 року. Нову церкву збудували нещодавно та освятили  у 2008 році. Планувалася вона як святиня присвячена переселенцям з Холмщини (Польщі), тому й має таку назву. Настоятелем є о. Михайло Савка.

Сьогодні церква Холмської ікони Божої Матері є місцем духовного єднання усіх холмщаків міста Львова та довколишніх сіл. Незважаючи на те, що усі вони є парафіянами багатьох інших львівських церков, за місцем їхнього проживання, проте кожної першої неділі місяця вони поспішають сюди на Літургію.

Редакція сайту «Духовна велич Львова» вітає усіх парафіян та настоятеля з храмовим святом. Нехай всемилостивий Господь почує Ваші молитви та благословить на щасливу долю! Бажаємо міцного здоров’я, духовного зросту, мужності, віри та мирного неба! Хай Матінка Божа дарує своє заступництво Вам та Вашим родинам!