Президент Порошенко наголосив на важливості Духовного гімну України

ArticleImages_64290_ПорошенкоСьогодні, 23 серпня 2016 року, Президент Петро Порошенко взяв участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України на Софійській площі. Разом з Президентом Державний Прапор України піднімала донька Героя України Володимира Рибака Марія.

У церемонії взяли участь дружина Глави держави Марина Порошенко, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, члени уряду, народні депутати, військовослужбовці.

Глава держави наголосив, що у повазі до національних символів виявляються громадянська свідомість, вміння і готовність об’єднати сили і подолати виклики і загрози, що випали на нашу долю.

«Надзвичайно складне завдання для нас – зробити так, щоб наш прапор знову з’явився над Донецьком та Луганськом, над Сімферополем та Севастополем», – сказав Петро Порошенко.

Президент у промові також говорив про духовний гімн України – «Боже великий єдиний, нам Україну храни». 18 серпня виповнилося 180 років від дня народження його автора Олександра Кониського. «Хотів би, щоби добра згадка про цього просвітителя стала одним з важливих акцентів сьогоднішнього свята. До речі, музику до нашого духовного гімну написав сам Микола Лисенко», – сказав Петро Порошенко.

Прямо звідси, із Святої Софії, Президент вирушив до лінії фронту.

«Вирушаю, щоб привітати із Днем Державного Прапора і з ювілеєм  – 25-ю річницею нашої української Незалежності – тих, хто є головним гарантом нашої свободи, волі, демократії і державної самостійності. Сьогодні відбудеться передача у війська ще однієї величезної партії військової техніки та зброї.

У важких виснажливих боях народилося нове українське військо. Воно сильне не лише потужним патріотичним духом, як було попервах. А зараз, ще і потужною зброєю, технікою, професіоналізмом.

І дозвольте ж від вашого імені, і від імені всього українського народу, вклонитися нашим героям-захисникам», – промовив Президент.

Джерело: “RISU”.