Про проблему корупції говорили в шпиталі ім. Шептицького

lichnycia_sheptyckogo2020120У четвер, 22 вересня 2016 року, представники Комісії УГКЦ Справедливість і Мир провели зустріч із медичними працівниками шпиталю ім. Митрополита А. Шептицького. Тематикою зустрічі була проблема корупції.

На початку зустрічі заступник голови Комісії о. Олег Лука ознайомив присутніх із діяльністю та напрямками праці Комісії УГКЦ Справедливість і Мир і що окрім різноманітних ініціатив цієї церковної інституції є також друковані видання, серед яких «Зцілитися від корупції» теперішнього Папи Римського Франциска. Він також розповів про актуальність даної проблеми в Україні та про різні площини проявів цієї «суспільної недуги».

У свою чергу Петро Дарморіс, голова Центру протидії корупції Комісії УГКЦ Справедливість і Мир, розповів про присутнім про багато вимірність проблеми корупції та про те, які є її види, як її трактують та які можливі шляхи протидії для християн, зокрема тих, хто працює у сфері медицини. Ділячись досвідом та можливими кроками антикорупційного характеру, учасникам зустрічі, на завершення, було запропоновано розпрацьовані друковані матеріали щодо проблеми корупції та декларації чесності, які взяли бажаючі з метою їх письмового потвердження та власного рішення не давати та не брати хабарів надалі.

За матеріалами “Католицький Оглядач”.