Про релігію в діаспорі дискутуватимуть під час 15 Екуменічного соціального тижня

Які значення та роль релігії в межах певної діаспори? За яких умов можна зберегти ідентичність та уникнути асиміляції? Чи, все ж, це неможливо? Про це та інше дискутуватимуть у четвер, 6 жовтня, у межах ХV Екуменічного соціального тижня.

Дискусія «Релігія в діаспорі: між збереженням ідентичності та асиміляцією» відбудеться онлайн на платформі Zoom, переглянути трансляцію можна у соціальних мережах Facebook та Youtube. Розпочнеться дискусія о 16.00 год. Мови дискусії – українська та англійська.

Дискутуватимуть на тему релігії в діаспорі такі учасники Екуменічного cоціального тижня:

  • Владика Борис Ґудзяк, Архиєпископ і Митрополит Філадельфійської Архиєпархії, президент УКУ;
  • д-р Оксана Міхеєва, професорка кафедри соціології УКУ;
  • д-р Анатолій Бабинський, науковий співробітник Інституту історії Церкви УКУ;
  • д-р Андрій Сороковський, американський юрист, історик;
  • д-р Ґабріель Гашем, професор систематичного богослов’я, головний редактор екуменічного франкомовного журналу Proche Orient Chrétien, Бейрут, Ліван.

Дискусію модеруватиме Тарас Курилець, керівник проектів та програм Інституту екуменічних студій УКУ.

Програма Форуму на сайті www.esweek.org.ua.

Участь у всіх заходах Форуму безкоштовна.

Довідка

Міжнародний суспільний форум «Екуменічний соціальний тиждень» – це проект, в межах якого відбуваються заходи різного формату – академічні, культурно-мистецькі, просвітницькі та практичні – щороку на нову тематику.

Вже 15 років поспіль міжнародний форум гуртує людей зі всієї України та світу. Серед учасників — представники громадського сектору, бізнес-середовища, державних структур, молодіжних організацій, освітніх закладів, релігійних інституцій та Церков різних конфесій, які збираються разом, щоб творити синергію, нові ідеї та історії успіху.

Цьогорічний форум присвячений темі ідентичності.