Професор Кембриджського університету презентуватиме у Львові книгу про війну на Сході

knigaУ середу, 27 травня, в Українському католицькому університеті відбудеться презентація книги «Агресія в Україні: територія, відповідальність та міжнародне право» професора Кембриджського університету, співробітника Lauterpacht Center Тома Д. Гранта. Це буде дебютна українська презентація одного з перших зарубіжних досліджень агресії в України з точки зору права. Захід розпочнеться о 16.00 год. в аудиторії № 410 Академічного корпусу УКУ (вул. Козельницька, 2).

Книга побачила світ у березні цього року в британському видавництві Palgrave і присвячена юридичним аспектам агресії та збройного конфлікту на території України та правовій оцінці порушення територіальної цілісності та непорушності кордонів України, в тому числі тимчасової окупації території Криму.  Особлива увага в книзі приділяється питанням міжнародно-правової відповідальності за порушення територіальної цілісності в Україні та агресію щодо неї.

До участі запрошуються правники, спеціалісти з міжнародного права та міжнародних відносин, науковці та дослідники, а також усі зацікавлені у вказаній тематиці.

Попередня реєстрація –  обов’язкова.

Довідка:

Професор Томас Д. Грант (Thomas D. Grant) є випускником Гарвардського та Єльського університетів та дослідником Центру Лаутерпахта (Кембридж, Великобританія) та викладачем Кембриджського університету. Веде активну діяльність в сфері юридичної практики, в тому числі співпрацюючи із урядами держав та міжнародними організаціями, як юридичний радник брав участь у двох президентських кампаніях в США. Протягом свого перебування в Кембриджі працював спільно з чинним суддею Міжнародного суду ООН Джеймсом Кроуфордом. Як представник сторін, брав участь в розгляді цілої низки справ в Міжнародному Суді ООН, Трибуналі з міжнародного морського права та судах в США.  Автор цілої низки праць з актуальних питань міжнародного права, в тому числі «Визнання держав» (1999), «Вступ в організацію Об’єднаних Націй» (2009) тощо.

За матеріалами: tvoemisto.tv