прот. Іван Голуб: «Новітні герої – це небесні ангели, які біля Престолу Всевишнього молитимуться за весь Український народ»

На даний час весь УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД переживає страшні часи, коли одвічний ворог України в черговий раз проливає кров не тільки військових, котрі стали на захист своєї БАТЬКІВЩИНИ, але неповинну кров мирних мешканців, жінок і дітей. Дуже важко, а інколи неможливо, знайти слова, розради і підтримки тим, які втратили своїх рідних і близьких, але всім нам потрібно запам’ятати і закарбувати у своїй пам’яті, що ці новітні герої – це небесні ангели, які біля Престолу Всевишнього у Царстві Небесному молитимуться за весь Український народ. Вони виконали найбільшу заповідь Господню «Немає більше від тієї любови, як хто душу свою покладе за друзів своїх» (Ін.15:13).

У цей нелегкий час стараймося бути дійсно християнами, проявляючи любов і милосердя один до одного, особливо до тих, хто з дітьми на руках покинув свої домівки. Кожен повинен гідно виконувати свою роботу на своєму місці, як це роблять наші Героїчні воїни, яким низький уклін і шана. Також не забуваймо про найважливішу зброю – МОЛИТВУ. Розумію, що зараз дуже важко вичитувати певні молитви із молитвеника, бо не завжди є можливість, сили і час. Стараймося виробити собі коротеньке молитовне правило, яке ви зможете промовляти, виконуючи ту чи іншу роботу: «Надія моя – Отець, пристановище моє – Син, захист мій – Дух Святий, Пресвятая Тройце Боже наш, слава Тобі, Ісусе Сину Божий, помилуй нас, Пресвятая Богородице, спаси нас, Святий Архистратиже Михаїле і всі Небесні Сили моліть Бога за нас, Всі святі землі Української моліть Бога за нас».

Дякуймо Богу і просімо в Нього допомоги, дякуймо нашим ГЕРОЇЧНИМ І НЕЗЛАМНИМ ЗАХИСНИКАМ, підтримуймо їх, хто чим може: працею, молитвою, всіма можливими і не можливими способами. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ, СЛАВА УКРАЇНІ. ВСЕ БУДЕ Україна. РАЗОМ НАС БАГАТО І НАС НЕ ПОДОЛАТИ. В ЄДНОСТІ СИЛА.

прот. Іван Голуб, викладач Львівської православної богословської академії ПЦУ