Протестантські Церкви готуються до Фестивалю надії у Львові

20150115_100153Цьогоріч 20 червня у Львові відбудеться всеукраїнський релігійний захід – Фестиваль надії. Спеціальним гостем заходу стане відомий міжнародний місіонер, благодійник і філантроп Франклін Ґрем. Фестиваль відбудеться на стадіоні «Арена Львів».

Організатори заходу – Асоціація Біллі Грема та протестантські церкви України.

Музичну програму Фестивалю складатимуть хорові та естрадні виконавці. Зокрема запрошені Майкл Сміт, американський співак і композитор, власник трьох премій Grammy і 40 премій Dove та джазовий піаніст Хантлі Браун. Особливістю свята стане хоровий спів. У супроводі симфонічного оркестру співатиме об’єднаний хор із 2015 людей.

На Фестивалі надії очікують понад 30 тисяч учасників. Для проведення Фестивалю залучено кілька тисяч волонтерів.

Мета фестивалю – об’єднавшись сказати всім львів’янам, жителям України та всьому світу, що Бог – є, і надія не втрачена, – розповідають організатори і запрошують до співпраці представників усіх конфесій.

«Ініціаторами Фестивалю є євангельські Церкви, зокрема представники різних напрямків протестантів: п’ятидесятники, баптисти та інші. Але ми відкриті для всіх і запрошуємо до співпраці, щоб консолідувати наші сили і через це служіння сказати всім, що є надія у Господі» – наголосив сьогодні, 15 січня, під час прес-конференції Володимир Якимів, старший пресвітер ХВЄ у Львівській області та один із координаторів заходу.

«Вся Україна, зокрема Львів, має християнські корені і ми приїхали сюди на запрошення помісних протестантських церков для того, щоб знову проголосити Євангеліє на зрозумілій мові новому поколінню» – зазначив під час зустрічі з журналістами протестантський проповідник, журналіст і богослов Віктор Гамм, віце-президент Євангелістської асоціації Біллі Ґрема.

За кілька місяців до фестивалю, у Львові та інших містах України відбудуться соціальні заходи, зокрема спрямовані на допомогу переселенцям зі Сходу.

Фестиваль надії – міжнародний проект, який проводиться у багатьох країнах світу. В Україні такий захід відбувся у 2007 року у Києві на стадіоні «Олімпійський» за участю Франкліна Грема.