Провідний американський спеціаліст із психології відвідав Львівську православну богословську академію УПЦ КП

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhУ п’ятницю, 23 травня, з благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія (Рудюка), під егідою Світового Конгресу Українців відбулась зустріч духовенства та Ректорату Львівської православної богословської академії Львісько-Сокальської єпархії УПЦ КП з провідним спеціалістом – американським експертом Джоном Тессі – професором-психологом, що спеціалізується на терапії посттравматичного стресового розладу у військових США під час бомбардувань в Оклахома, Найробі та при інших кризах.

Як пишуть на сайті ЛПБА, метою проведення такої зустрічі стало сприяння ефективнішій роботі українських психологів, психотерапевтів, психіатрів, духовенства та інших категорій, що контактують із постраждалими громадянами, що перебувають у постійному стресі в зв’язку із подіями на Майдані, а також в зв’язку із військовим станом після нього.

Джон Тессі також провів інтерактивну лекцію-семінар для студентів Академії та відповів на численні запитання. У підсумку учасник семінару домовились про проведення у майбутньому спільних відеоконференцій.