При львівській римсько-католицькій парафії вже третій рік діє особливий сімейний центр

При римсько-католицькій парафії св. Йоана Павла ІІ (м. Львів-Сокільники) вже третій рік діє сімейний центр «Традиція». Діяльність центру скерована на підтримку родин у складних обставинах.

Європейський сімейний Центр «Традиція» – це багатофункціональний навчально-рекреаційний центр, який діє на регулярній основі на благо сімей міста Львів. Назва «традиція» (з латинського «traditio») означає «передавати». Саме таку мету перед собою ставлять працівники Центру – передавати цінності і добре навчати.

Як зазначають у Центрі, перед обличчям багатьох загроз для родини у нашому часі, серед яких – масові розлучення, покинуті діти, злочинність неповнолітніх, домашнє насилля, алкоголізм, наркоманія, зростання підліткового суїциду, війна – неможливо залишатися байдужим. Тому саме допомога родині втілилася у відкритті і діяльності Європейського сімейного центру «Традиція».

За час діяльності Центру вдалось організувати заняття, свята, заходи, табори, зустрічі, консультації та ще багато заходів для парафіян та мешканців міста. Особливий акцент у Центрі ставлять на духовний, молитовний зріст: кожен день розпочинається з молитви. В основі діяльності – катехези, релігійні розповіді, пісні, підготовки до Великодня, свято Миколая, Різдва, День Всіх Святих, Трьох Царів тощо. Також у Центрі проводять різноманітні заходи на традиційні народні свята – День Матері, День Батька, День Вишиванки, День Незалежності, День прапора та ін.

Робота Центру має свої напрямки:

1) Заняття для дітей дошкільного віку:

– Розвиваючі заняття для малят 2-3 роки;

– Міні-садок для діток від 4-7 років (також відкритий для діток з аутичними  розладами);

– Підготовка до школи, вечірня школа;

-Також триває підготовка до турніру з шахів для діток школи АВС.

2) Для школярів:

– Шахи, танці, музика, образотворче мистецтво, англійська, логопедичний супровід, також логіка, українська мова, акторське мистецтво, казкотерапія.

3) При Центрі функціонують:

-Художня майстерня, де дітки постійно беруть участь в конкурсах;

-Кабінет логопеда індивідуальні заняття;

– Літні табори з виїздом в Карпати.

Крім уроків і занять у Центрі проводять дні народження для діток, різні святкування, розважаємося та весело проводять час, грають у рухливі ігри, проводять час на вулиці.

Повідомила Соломія Марущак