При парафії св. Йоана Павла ІІ (РКЦ) триває цикл біблійних катехиз

ZAKLADKA2015frontПарафія св. Йоана Павла (РКЦ) проводить цикл біблійних катехиз (наук) для дорослих. Перша наука відбулася 18 травня, а наступні відбудуться 21, 25 і 28 травня. Розпочинаються катехизи о 19.00 год. в школі св. Софії (вул. Вічева 2).

Організатор навчань о. Григорій Драус, настоятель Римо-католицької Парафії св. Йоана Павла ІІ розповідає, що проголошення таких катехиз здійснюється в різних країнах світу задля висвітлення Доброї Новини про Христа Воскреслого в Слові Божому, таїнствах та спільноті Церкви і дає розуміння Біблії як Слова Бога, скерованого до сучасної людини в її конкретній, життєвій ситуації. Такий спосіб тлумачення Біблії називається екзистенціальним. Так прийняте Слово Боже освітлює події щоденності, допомагає зрозуміти Божі заклики.

«Знайомство з будь-яким витвором мистецтва викликає у нас різні запитання щодо особи автора, історичного контексту, техніки та матеріалів. Ці запитання важливі, але все ж таки основне, що автор хотів нам сказати? Так само з Біблією. Важливе є дослідження Біблії догматичне, археологічне, літературне, але для нас, які живемо щоденними справами, більш важливим є дізнатись, що Бог хоче конкретно мені сказати через своє Слово. Вічний Бог є автором Біблії, його Слово промовляє і є актуальним для кожної людини в кожному часі» – зазначає о. Григорій.

Науки разом зі священиком проводять миряни, для того, щоб передати їх зрозумілою мовою для сучасної людини.

ZAKLADKA2015

Додамо, що в рамках проведення катехиз відбудуться також біблійні майстер-класи для дітей.

Вхід на заходи вільний.